Revshare jak i inne sposoby zarabiania online robią się coraz popularniejsze a firmy prześcigają się w coraz to ciekawszych ofertach czy rozwiązaniach.

Naszą ciekawość przykuł budowany od kilku miesięcy Włoski biznes oparty o działającą od wielu lat agencję turystyczną Multibuy Travel. Pomysł jest bardzo nowatorski i oparty nie tylko o reklamę ale właśnie o ofertę turystyczną jak i sklep internetowy w niedalekiej przyszłości.

Oficjalny start biznesu : 15 Luty 2017 ale już teraz można się rejestrować i budować zespół. Faza prelaunch trwa na dobre od ponad miesiąca i sporo liderów już zaczęło budować swoje zespoły.

 

multilogo

Kilka słów na temat firmy :
Firma Multibuy jest rodzinnym przedsiębiorstwem założonym w 1994 roku w Rzymie przez rodzinę Santigli pod nazwą Promo Italia. Zaczynali jako firma produkująca gadżety reklamowe przechodząc później do branży turystycznej gdzie osiągnęli sukces ze swoimi kartami lojalnościowymi.

Ilość klientów: 155 tysięcy

Partnerzy: współpraca z wieloma firmami w tym: Illy Cafe, Mariott, Cisal, Costa Crociera etc.

Strony internetowe: www.multibuy.it , www.multibuytravel.it , www.wonderlandclub.it – strony będą dostępne w kilku językach w połowie 2017. Będzie także język polski.

Biura: w Rzymie we Włoszech i w Sliema na Malcie.

Cel Multibuyworld: Za pomocą Multibuyworld firma Multibuy wyznaczyła sobie długoterminowy cel oferowania swoim klientom i przedstawicielom wysoce renomowanych produktów, usług i systemów prowizyjnych. Firma dowiodła tego przez 23 lata i będzie kontynuować swój sukces.

MultibuyWorld: Ze względu na niepodważalny sukces i doświadczenie Multibuy w handlu swoimi produktami i usługami w sprzedaży bezpośredniej („offline”), w 2016 roku firma postanowiła rozpocząć nową działalność z fantastyczną, wyjątkową koncepcją, która działa w trybie „online” o podobnie brzmiącej nazwie Multibuy World.

 

karta

Co oferuje Multibuy World? Możliwośc eklamowania wszelkich przedsięwzięć biznesowych na stronach związancyh z MultiBuy oraz oferty z całego Świata związane z branżą podróży i handlem elektronicznym, jak również program podziału przychodów (revshare). Klient może wykorzystać maksymalnie 50% środków, które płaci za reklamy internetowe ( zakup adpacków ) na podróże i handel elektroniczny za pomocą tzw. Europunktów. Klient może również otrzymać Europunkty bez dodatkowych kosztów. (Europunkt jest równoznaczny z rabatem, w którym jeden Europunkt jest równy jednemu euro).

Za pomocą owych dodatkowych Europunktów, które są wyświetlane klientowi na stronie internetowej Multibuy World, może on rezerwować podróże w obniżonej cenie na stronie internetowej Multibuy World lub całkowicie nabyć Europunkty i/lub produkty po niższej cenie w sekcji handlu elektronicznego na stronie internetowej Multibuy. Jednocześnie, klient ma możliwość uczestniczenia w podziale dochodów ( revshare). Jest to niepowtarzalna i wyjątkowa w tej branży koncepcja.

 

travel

Wyobraźmy sobie następującą sytuację: Chcemy promować biznes, produkty, usługi swojej firmy a nawet samego siebie w internecie, na całym Świecie, jednocześnie wykorzystując pieniądze na wakacje. Dzięki Multibuy World jest to możliwe. Zyskujemy internetową reklamę na Multibuy World. Za 50% ceny, za którą wykupimy paczki reklamowe otrzymamy dodatkowo Europunkty, które możemy wykorzystać na pełną opłatę za wakacje lub częsciowe ich opłacenie. Będziemy mogli także skorzystać z działu e-handlu na Multibuy World, gdzie za pomocą swoich Europunktów zakupimy produkty po niższej cenie oraz weźmiemy udział w podziale dochodu (revshare).

Wypłaty- będą 2 opcje wypłat. Na konto bankowe współpracujących z MultibuyWorld bankach ( m.in. Emoney Bank z Malty ) Szwajcaria lub Malta do wyboru oraz na kartę MasterCard. Co ważne – wszelkie prowizje powinny pojawiać się na naszych kartach w czasie rzeczywistym!

Właściciele MultiBuy World to Giancarlo Santigli, Kirby Raneri oraz Gianluca Salvemini.

Plan marketingowy można spokojnie określić jako najlepszy w branży. Jest on 6 stopniowy i prezentuje się następująco:

1 poziom- 8%
2 poziom- 5%
3 poziom- 4%
4 poziom- 3%
5 poziom- 2%
6 poziom- 1%

 

Social Network Marketing

Naliczenia co 30 min, 48 razy dziennie 0,35 eurocentów od paczki, której cena wynosi 50 EUR.Paczki będą się zamykały po osiągnięciu wartości 60 EUR. Maksymalna ilość paczek, jaką możemy posiadać to 1000. Każda z nich zawiera 1000 wyświetleń naszych reklam na stronie Multibuy World. Ważne jest, że 5% revshare wpada na portfel promocyjny z którego opłacane będą wszelakiego rodzaju opłaty i abonamenty, dodatkowe wyświetlenia reklam a także dodatkowe Eurokredyty.

Kluczowym jest tutaj to co różni Multibuy World od innych revsherów, że poza paczkami reklamowymi dającymi możliwość promowania naszych innych przedsięwzięć, otrzymujemy także 50% wydanych na paczki pieniędzy w postaci Europunktów, które będziemy wymieniać na towary lub podróże np. Wydając 1000 EUR otrzymamy 500 Europunktów. Jest to więc kolejny produkt jaki otrzymujemy kupując paczki reklamowe.

Multibuy World także będzie budowało sieć firm współpracujących z nimi i dających rabaty na swoje produkty partnerom takim jak my. Będzie to także więc wspólnota zakupowa i lojalnościowa.

Poza zarabianiem na budowie zespołu, zarabianiem na wprowadzeniu reklamodawców kolejnym źródłem dochodu będzie % od obrotu na kartach MasterCards MultiBuy World używanymi w naszym zespole. Jest to więc bardzo interesujący pomysł i śmiało można nazwać go hybrydą różnych opcji zarabiania w sieci.

Opłaty- opłat jest kilka. Jest abonament roczny w wysokości 175 EUR za możliwość sięgania z prowizjami do 6 poziomu. Za darmo są tylko pierwsze dwa. Są tutaj także abonamenty od ilości posiadanych paczek reklamowych.

1. 0 do 49 paczek to tzw. „Amber” / 25 euro rocznie

2. 50 do 199 paczek to tzw. „Saphir” / 25 euro rocznie

3. 200 do 399 paczek to tzw.”Emerald” / 35 euro rocznie

4. 400 do 599 paczek to tzw. „Rubin” / 45 euro rocznie

5. 600 do 799 paczek to tzw. „Smaragd” / 55 euro rocznie

6. 800 do 1000 paczek to tzw. „Diamond” / 65 euro rocznie

Osoby zainteresowane przyłączeniem się do MultiBuy World podajemy link rejestracyjny kompetentnej osoby.

https://multibuyworld.eu/?sponsor=348474798

Kontakt mail: multibuyteam@gmail.com – proszę podać numer telefonu.

Na chwilę obecną firma jest w fazie prelaunch jak już wspominaliśmy i wszystko startuje 15 Lutego. Obecnie dostępna jest tylko strona rejestracyjna. Można jednak kupować paczki reklamowe i budować zespól. Opcji płatności za paczki jest kilka: karta, przelew bankowy i Bitcoin.

 

 

 

wakacje

 

5 (100%) 1 vote

Comments

comments