Członkowie LikesXL zostali zaproszeni na wyjątkowy evnent weekendowy z Peterem Kolarem podczas jego krótkiej wizyty w Wielkiej Brytanii 9 i 10 września 2016 r.

 

Kolar przyjechał do Wielkiej Brytanii, żeby podzielić się ciekawymi informacjami, co członkowi programu, którzy pojawili się na wydarzeniu, odebrali bardzo pozytywnie. Na imprezie w Londynie zgromadziło się około 400, a w Manchesterze około 200 członków, którzy przyszli usłyszeć o nowościach i aktualizacjach programu LikesXLRichard Maude prowadził wydarzenie, podczas gdy Peter wszedł na chwilę na scenę, aby zapewnić całe pomieszczenie, że LikesXL świetnie się trzyma i został opracowany z myślą o perspektywie długoterminowej.

 

Kilkoro członków LikesXL podarowało nam kilka zdjęć z tego dnia.

Co to jest LikeXL i jak w nim zarabiać

Co to jest LikeXL i jak w nim zarabiać

Na obydwu spotkaniach przedstawiono następujące kluczowe punkty:

 

 1. Liderzy mieli wgląd do opinii prawnej oraz dokumentów oceny finansowej, aby zapewnić, że spełniamy wymogi w 100% i że powstaliśmy z myślą o trwałości i bezpieczeństwie. Dokumenty zostały przedstawione na początku roku przez władze austriackie w celu wsparcia postępowania kontrolnego.
 2. Program LikesXL ma być wysokiej klasy agencją reklamową, nie programem podziału zysków / wymiany ruchu na stronach internetowych, a jego członkowie określani mianem Partnerów Reklamowych (nie jednostek powiązanych).
 3. 15 października uruchomiona zostanie nowa korporacyjna strona internetowa; będzie ona widoczna dla każdego pod adresem www.likesxl.com. Strona będzie miała korporacyjny wygląd i będzie bardzo profesjonalna, z filmem wprowadzającym, wyjaśniającym, co LikesXL oferuje reklamodawcom korporacyjnym.
 4. 15 października zostaną opublikowane dwa nowo nagrane filmy, aby pomóc członkom promować LikesXL we właściwy sposób. Będzie krótki zwiastun, a następnie dłuższy film, który wyręczy Partnerów Reklamowych w procesie prezentacji i sprzedaży.
 5. 15 października zostanie uruchomiony nowy kanał sprzedaży i będzie dostępny w wielu językach. Kanał ten będzie obejmował 2 filmy, a podczas testów kanał sprzedaży zapewnił wysoki poziom konwersji, więc można oczekiwać dobrych wyników korzystając z tego narzędzia.
 6. Nowa korporacyjna prezentacja będzie dostępna dla Partnerów Reklamowych, więc mogą oni dzielić się możliwościami LikesXL z innymi potencjalnymi partnerami.

  Co to jest LikeXL i jak w nim zarabiać

  Co to jest LikeXL i jak w nim zarabiać

 7. 15 października LikesXL przedstawi swój międzynarodowy zespół sprzedaży, który będzie miał na celu aktywne podejście i sprzedaż platformy reklamowej LikesXL korporacyjnym reklamodawcom. Będziemy korzystać z tego modelu w większym stopniu niż z agencji reklamowych, ponieważ przyciąganie bezpośrednich korporacyjnych reklamodawców pozwala generować większe dochody.
 8. LikesXL będzie w stanie zaoferować korporacyjnym reklamodawcom mocno ukierunkowanych odbiorców reklam (Partnerów Reklamowych), zarówno pod względem geograficznym, jak i społecznym, poprzez poproszenie każdego z Partnerów Reklamowych o uzupełnienie kwestionariusza określającego hobby, zainteresowania oraz lokalizację tak, aby widzieli tylko takie reklamy, które związane są z podanymi informacjami.
 9. 15 października odbędzie się uroczystość związana z pierwszą rocznicą LikesXL, która rozpocznie się w południe w Venue360 w Luton, gdzie przedstawione zostaną wszystkie nowe funkcjonalności i ogłoszenia.

  Co to jest LikeXL i jak w nim zarabiać

  Co to jest LikeXL i jak w nim zarabiać

 10. 5 października ukaże się nowa platforma, równoległa do LikesXL, będąca własnością Setimo AG; będzie ona bezpośrednio związana z LikesXL. Jeśli macie zespół w programie LikesXL, zachowa on dotychczasową strukturę. To witryna aukcji groszowej, gdzie licytuje się przedmioty takie jak iPady, iPhone’y, kamery itp. Oferujący najwyższą cenę wygrywa jeden z tych przedmiotów. W Stanach Zjednoczonych to ogromna branża, która przyniesie Setimo duże zyski. Część zysków generowanych z aukcji groszowych przeznaczona zostanie na rozwój działalności związanej z programami typu revshare, abyśmy mogli zarabiać więcej na każdym pakiecie reklamowym.

 

Jak państwo widzą z ogłoszeń tego dnia i tych przewidzianych na 15 października, program LikesXL został stworzony z myślą o trwałości i bezpieczeństwie.

5 (100%) 2 votes

Comments

comments