Bitcoinbitmoneta – kryptowaluta wprowadzona w 2009 roku przez osobę (bądź grupę osób) o pseudonimie Satoshi Nakamoto.  Bitmonety mogą zostać zapisane na komputerze osobistym w formie pliku portfela lub przetrzymywane w prowadzonym przez osoby trzecie zewnętrznym serwisie zajmującym się przechowywaniem takich portfeli. W każdym z tych przypadków bitcoiny mogą zostać przesłane do innej osoby przez Internet do dowolnego posiadacza adresu bitcoin. Każdy bitcoin dzieli się na 100 000 000 mniejszych jednostek, zwanych satoshi.

 

BitCoin jest coraz bardziej popularny. Coraz więcej sklepów na całym Świecie akceptuje płatnośc i dokonywane BTC. Jest także coraz więcej Bitomatów – bankomatów gdzie możemy zamienić pieniądze na BitCoiny. W Polsce m.in płatności w bitcoinach akceptuje m.in. : LOT, Medicover i wiele innych.

Wielkim plusem BitCoina jest to ,że jego wydobycie jest coraz trudniejsze a zapotrzebowanie coraz większe przez co cena w perspektywie dłuższego czasu wzrasta. Na chwilę obecną kiedy to piszę cena BTC to prawie 17000 zł a około 3 lata temu, kiedy zacząłem interesować się BitCoinem kosztował on około 1000zł!

 

 

To nie koniec. Prognozy dla BitCoin są takie, że osiągnie on wartość 10.000 $. Jest to kwestia czasu. Dlatego warto oszczędzać z BitCoinie ponieważ mamy tu fantastyczną dźwignię!


BitCoin jest więc faktem i fenomenem. Największe banki i przedsiębiorstwa finansowe inwestują w infrastrukture BitCoin a samo posługiwanie się tę kryptowalutą jest coraz łatwiejsze. Są to m.in. : Citi, Goldman Sachs, Visa , wiele banków itd.

Bitcoiny można kupić na specjalistycznych giełdach wpłacając złotówki, dolary czy euro przelewem bankowym. 

 

Osobiście polecam BITMARKET .Oto link do rejestracji kontahttps://www.bitmarket.pl/?ref=9091 

 

Ciekawym i polecanym przezemnie sposobem pozyskiwania BitCoinów jest współpraca z jedną z największych Światowych kopalni BitCoin – BitClubNetwork. Przy okazji BCN ma bardzo dobry plan marketingowy, który pozwala na dodatkowe dochody z budowy struktury klientów.

 Russ Medlin, właściciel BCN jest niestrudzonym ambasadorem BitCoin, miałem okazję widzieć Jego 3 z setek wykładów i spotkań robionych na temat BitCoin i kopalni BitClubNetwork i za każdym razem było to fantastyczne przeżycie. 

Kupując udziały w wydobyciu kopalni BitClubNetwork przez 1000 dni będziemy otrzymywać naszą część. Mamy możliwość natychmiastowej wypłaty na nasz portfel lub dokupienie kolejnych udziałów.

Osobiście zaraziłem się BitCoinem:):)

 4 lata temu usłyszałem o BitCoinach. Nawet jakieś pismo kupiłem gdzie był opisany w szczegółach. Czarna magia.
Jakbym czytał coś z innego Świata.

 Temat zignorowałem.

 Kilka lat później poznałem faceta, który wytłumaczył mi całe zagadnienie. Tym gościem był Russ, właściciel jednej z największych kopalni BitCoin, który przyjechał do Polski promować swój biznes. Miał ogromną cierpliwość tłumaczyć mi laikowi a później na otwartych spotkaniach innym ludziom wszystko o BitCoinie, technologii i przyszłości.

 Cena obecnie BitCoina to 17000 Zł. W momencie, kiedy poznałem Russa kosztował 250$. Po raz kolejny pomimo, że facet mądrze mówił temat właściwie zignorowałem i dopiero od niedawna potraktowałem na serio.

 

Kolejne lata minęły. 

 Gdybym wtedy poważnie podszedł do tematu zarobiłbym masę pieniędzy tylko na kursie. Niestety:) za ignorancję się płaci:)

 Zobaczcie co się dzieje .Kryptowaluty są faktem. BitCoinem możemy płacić za bilety lotnicze, szpitale, hotele – nawet tu u nas w Polsce. To już jest globalna waluta.

 Świetne w tym jest to, że cena BitCoin rośnie i będzie rosnąć ponieważ jego popularność jest coraz większa a wydobycie jest coraz trudniejsze i bardziej kosztowne. Jest więc dobry czas aby się tym zagadnieniem zainteresować i zacząć po prostu gromadzić BitCoiny i ich używać.

Załóżmy dobry scenariusz, który jest prawdopodobny. Cena BTC wzrośnie do wartości 10 tys $ za sztukę ( takie są prognozy ) a później więcej. Pomyśl jak dzięki samodyscyplinie i niewielkim nawet oszczędzaniu w BitCoinach można będzie finansowo posunąć się do przodu dzięki i takiemu skokowi ceny!!!

 To będzie proces ale nagroda warta jest tego czasu:)

 Jeśli temat BitCoin Cię interesuje to zapraszam do kontaktu. Pokażę Ci jak ja zarabiam swoje bitcoiny, gdzie je przechowuję itd.

 Nie popełniaj błędów, które ja popełniłem 

 

Możesz już TERAZ zarejestrować się jako partner BitClubNetwork : http://bitclub.bz/lordofnet na górze w prawym rogu jest ikonka: SIGNUP.

Po rejestracji lub przed skontaktuj się ze mną : 607 165 873 . Chętnie pomogę Ci przy rejestracji, przy zakupach na giełdzie i wytłumaczę dokładnie jak to działa.

 

Zapraszam także do kontaktu na Facebooku:  https://www.facebook.com/nastalekpiotr

  KAŻDA OSOBA DOŁĄCZAJĄCA DO MNIE OTRZYMA BONUS W WYSOKOŚCI 50 $ NA POCZĄTEK

Daj 5 gwiazdek 🙂

Comments

comments